• Fantastik Dörtlü The Fantastic Four
 • Fantastik Dörtlü The Fantastic Four Fantastik Dörtlü The Fantastic Four

  Reed Richards (Miles Teller) bilime ve araştırmaya hevesli bir gençtir. Küçük yaşlardan itibaren evinin garajında çalışmalar yapmakta ve icatlar ortaya çıkarmaktadır. En büyük icadı ise bir tür ışınlanma makinesidir. Bu icadı sayesinde bir bilim fuarında Baxter Enstitüsü dekanı Dr. Franklin Storm’un dikkatini çeker ve enstitüye alınır. Bir gece, bu icadını kendisinin yanı sıra arkadaşı Ben Grimm, Dr. Storm’un oğlu Johnny Storm ve bir diğer öğrenci Victor ile denemeye karar verir. Ancak büyük bir patlama olur ve 4 gençle birlikte o sırada yakınlarda bulunan Sue ciddi şekilde yaralanır. Victor ortadan kaybolur.

 • Kod Adı: U.N.C.L.E. The Man from U.N.C.L.E.
 • Kod Adı: U.N.C.L.E. The Man from U.N.C.L.E. Kod Adı: U.N.C.L.E. The Man from U.N.C.L.E.

  Vizyon Tarihi: 28 Ağustos 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Aksiyon , Komedi , Macera Süre: 109 Dak. Yönetmen : Guy Ritchie Oyuncular : Alicia Vikander , Henry Cavill , Elizabeth Debicki , Armie Hammer , Misha Kuznetsov Senaryo : Guy Ritchie , Lionel Wigram , David C. Wilson , Sam Rolfe Yapımcı : Lionel Wigram , John Davis

 • Merdiven Baba Merdiven Adam
 • Merdiven Baba Merdiven Adam Merdiven Baba Merdiven Adam

  Fazlı’nın hayatı oldukça rutin ve sıradan gitmektedir. En yakın çevresi olan ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Bir gün bir hurda kamyonet satın alır ve hayatı baştan aşağıya değişir! Çünkü bu sıradan bir kamyonet değidlir. Havalimanlarında uçaklara biniş ve inişlerde kullanılan bir merdiven arabayı satın alıp mahalleye getiren Fazlı ile başta herkes yine dalga geçer ama Fazlı'nın 'ezik' hayatı bir gecede tam tersine dönüşecektir. Yapımcılığını Mint yapımın üstlendiği komedi türündeki filmin başrollerinde Esra Dermancıoğlu ve Hacı Ali Konuk yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlenirken, senaryo Birol Güven'e ait.

 • Yabancı Obrana I Zastita
 • Yabancı Obrana I Zastita Yabancı Obrana I Zastita

  Barış geleli on yıllar olsa da Bosna'da olanlar hafızalardan silinmedi. Hele Mostar'da, Müslüman Boşnaklarla Katolik Hırvatlar, fiziksel bir sınır olmamasına rağmen, kuşku ve güvensizlikle birbirlerinden ayrı kaldılar. Slavko'nun eski dostu Dulaga öldüğünde de bu ayrım kendini hissettirecektir. Slavko cenazeye gitse komşularıyla birtakım politikacıların gözünden düşecek, gitmese karısının diline düşecek, dostunun ailesine de rezil olacaktır. Böylesine parçalanmış bir toplumda hayat, kimi zaman komik ama hep hüzünlü geçmektedir.

 • Üç Harfliler 2: Hablis
 • Üç Harfliler 2: HablisÜç Harfliler 2: Hablis

  2010'da vizyona giren ve yönetmenliğini Arkın Aktaç'ın üstlendiği korku ve gerilim filmi 3 Harfliler: Marid seyircinin yoğun ilgisiylekarşılaşmış ve yaklaşık 140 bin kişi tarafından izlenmişti. Başrollerde Özgür Özberk ve Gülseven Yılmaz'ı izlediğimiz yapım kaybolan bir muskanın ardından genç bir kadına musallat olan br yaratığın dehşetini beyazperdeye taşıyordu.

   

   


   

   


  Copyright © 2010-2015. METROPOL SİNEMASI.
  www.adana-web.com

  adana oto kiralama

  adana araç kiralama