• Labirent: Alev Deneyleri Maze Runner: The Scorch Trials
 • Labirent: Alev Deneyleri Maze Runner: The Scorch Trials Labirent: Alev Deneyleri Maze Runner: The Scorch Trials

  Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Gizem , Macera Yönetmen : Wes Ball Oyuncular : Dylan O'Brien , Thomas Brodie-Sangster , Kaya Scodelario , Giancarlo Esposito , Lili Taylor Senaryo : T.s. Nowlin , James Dashner Yapımcı : Wyck Godfrey , Marty Bowen Diğer Adı : Labirent 2, Maze Runner 2

 • Minyonlar Minions
 • Minyonlar Minions Minyonlar Minions

  Tarihin başlangıcından itibaren varolan minionlar, çağlar boyunca tek bir amaca sahip olmuştur: Kötü bir efendiye hizmet etmek. Bu uğurda dinozorlardan Firavun'a, Napolyon'dan Dracula'ya pek kişiyi deneseler de hepsinin sonu yok olmak olur. Sonunda Antarktika'ya yerleşip insandan uzak bir yaşam kurarlar. Ancak 1960'lı yıllar geldiğinde bir grup maceracı minion, Amerika'ya gider ve kendilerine yeni efendiler aramaya başlarlar.
  Çılgın Hırsız serisinin öncesini anlatan Minions, 4 Eylül 2015'te ülkemizde gösterime girecek.

 • Dabbe 6
 • Dabbe 6Dabbe 6

  Dabbe serisi ile yerli korku sinema türünü damgasını vuran Hasan Karacadağ, hepsi cin temalı olan Dabbe filmlerine bir yenisini daha ekliyor.

 • Robinson Crusoe ve Cuma
 • Robinson Crusoe ve CumaRobinson Crusoe ve Cuma

  Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma, yaşadıkları yalnızlığa dair sıkıntıları ayyuka çıkmışken ada sahiline yanaşan bir gemi görürler. Bu yelkensiz ve direksiz gemiden Viktor isminde maceracı bir adam iner. Viktor, gemisine doldurduğu hayvanlarıyla yozlaşan dünyanın kötülüklerinden kaçmış ve yaşayabileceği yeni bir dünyanın arayışına girmiştir. Üstelik bu adaya yalnız da gelmemiştir. Biri öz, biri evlatlık iki güzel kızı da onunla birlikte bu seyahate çıkmışlardır. Viktor’un kızları Donelya ve Yanarin manastır terbiyesiyle yetişmiş, genç ve güzel iki kızdır. Robinson ve Cuma bu konuklarını memnuniyetle adalarına kabul ederler ve yalnızlık içinde geçen sıradan yaşamları böylelikle birden renklenmeye başlar.
  Filmin çekimleri, 2015 Mayıs ayında Küba'da başladı. Vizyona giriş tarihi olarak da 4 Eylül planlanıyor.

 • Yok Artık!
 • Yok Artık!Yok Artık!

  Vizyon Tarihi: 25 Eylül 2015 Yapımı : 2015 - Türkiye Tür : Komedi Yönetmen : Caner Özyurtlu Oyuncular : Demet Evgar , Serkan Keskin , Murat Akkoyunlu , Ceren Moray , Şebnem Bozoklu Senaryo : Serkan Altuniğne

   

   


   

   


  Copyright © 2010-2015. METROPOL SİNEMASI.
  www.adana-web.com

  adana oto kiralama

  adana araç kiralama